Ledpasaji.com Blog

Gelişen teknolojilere dayanarak led sistemleri bir çok sektörde yer almaktadır. Şuan bile itibariyle sayılamıyacak kadar olan bir çok sektörde led teknolojileri aydınlatma ve ikaz cihazları olarak kullanılıyor. Cep telefonları, led ampuller, araba farları, kumandalar, giyim, yiyecek vb. tüm alanlarda görmek mümkündür. Ve bu gelişen teknolojileri bizlerin size en iyi şekilde tanıtmak adına yardımcı olacağız.

Sponsor Bağlantılar

Öne Çıkanlar

Etiketler

0 Yorum 0 Görüntülenme 2015-11-18

İstanbul led aydınlatma

 

  • İstanbul da kullanılan led ürünleri
  • İstanbul led kullanımı
  • İstabul da led ışık tercihleri

 

İstanbul da kullanılan led ürünleri,

 

İstanbul şehir planlarının değişmesi sebebiyle faaliyet gösteren istanbul led firmaları aydınlatma üzerine faaliyet göstermektedir. Bir çok led ithalatcısı en uygun fiyata ve en kaliteli ürünlerini sergilemeye başlamıştır. İstanbullu led ışıklarını sevdiği gibi halojen ampullerinin temin edilememesi en çok tercih sebepleri arasındadır. Led ürünlerinin yüksek verimliliği ve düşük enerji sarfiyatı en uygun ürün gamı tercih edilmektedir. Artık toplum olarak led ışıklarının hangisinin kaliteli ürün olduğunu bilmekteyiz. Yüksek lümenli led ışık tercih sebebi toplumca artık bilinmektedir.

 

İstanbul Led kullanımı,

 

İstanbul led kullanımı halojen ampullerin yokluğundan yararlandığı için en çok satılan aydınlatma ürünler arasında yer almaktadır. Halojen ampullerin tepkime süresi düşük olması, içinde bulunduğu gazların zararları ve çok enerji tüketmesinden dolayı üretimleri durdurulmuştur düzeydedir. Bugün itibariyle bile ülkemizde halojen ampul imalatı yapılmadığı gibi ihracatıda yapılmamaktadır ve yasaklanmıştır. Şuan ülkemizde halojen ampul satmaya devam eden ticarethaneler olmakta olduğumuzu bilmekteyiz. Satılan bu ürünler malasefki; ticarethanelerin depolarında kalan son halojen ampul olma özelliğini göstermektedir.

 

İstanbul da LED IŞIK tercihleri,

 

İstanbulda en çok tercih edilen ürünler led floresan, led ampul, led spot ürünleridir. Son zamanlarda belediyeler dahi ana caddelerini LED ürünleri doldurmakta olduğu gibi ledli sokak aydınlatmalarını caddeler de ve sokaklarda görmekteyiz. İş adamlarının en çok tercihi haline gelen led ürünleri belki evimizde etki göstrmese de en çok sanayilerde yüksek oranda elektrik tasarufu sağlamaktadır. Standart olarak kullanılan halojen ampullerimizin yerine aynı standart olmak üzere led ürünleri olduğu gibi daha fazla enerji tasarrufu ve daha fazla ışık gücü olarak karşımıza çıkmaktadır. Led ürünlerinin en çok tercih sebebi ise led ürünlerinde doğal ışık olmasıdır. Eski tip halojen ampullerde renkleri yakalamak için ampuller boyanmakta veya ampullerin için farklı kimyasallar koyularak yapılırdı. Led teknolojisinin gelişmesi sebebiyle bir çok renk doğal olarak led ürünlerinde varlığını korumaktadır. 

 

Sizlerde bu yazımızı okuduğumuzda anlayacaksınız ki; Led ürünlerinin bir çok aydınlatma alında görmek mümkün olduğu gibi bir çok teknolojik ürünlerinde led ürünleri boy göstermektedir. Led teknolojisinin gelişmesiyle müzik çalarlı led ampul, cep telefonu, led ekran, tv led ekran, otomotiv ve bir çok makinelerde kullanılmaya başlamıştır. Led ürünlerinin düşük enerji yakmasından dolayı cep telefonlarının vaz geçilmezidir.

 

Yorumlar (0)

Henüz kimse yorum eklememiş.

Yorum Yap

  • Ad-Soyad:
  • E-Posta:
  • Yorumunuz: