Ledpasaji.com Blog

Gelişen teknolojilere dayanarak led sistemleri bir çok sektörde yer almaktadır. Şuan bile itibariyle sayılamıyacak kadar olan bir çok sektörde led teknolojileri aydınlatma ve ikaz cihazları olarak kullanılıyor. Cep telefonları, led ampuller, araba farları, kumandalar, giyim, yiyecek vb. tüm alanlarda görmek mümkündür. Ve bu gelişen teknolojileri bizlerin size en iyi şekilde tanıtmak adına yardımcı olacağız.

Sponsor Bağlantılar

Öne Çıkanlar

Etiketler

0 Yorum 0 Görüntülenme 2015-12-23

Led Kullanım alanları;

 

Led kullanım alanları genel olarak iki genel konuda tanımlanmaktadır. Kullanım alanlarına göre değişiklik gösterilen led ürünleri uygun ortamlarda kullanılmaktadır. Uygun olmayan ortamlarda kullanılan ledlerin bozulma olasılığı yüksektir. Led kullanım alanları için aşağıdaki yazımızı okuyabilir siniz.

 

Dış cephe aydınlatma: Bina aydınlatma, Halı saha aydınlatma, müze aydınlatma, film çekimleri, led ekranlar, Sokak aydınlatma, bahçe aydınlatma, ticari binaların aydınlamaları, Benzinlik aydınlatma vb. yerlerde.


İç mekan aydınlatma; Bina içi aydınlatma, fabrika aydınlatma, Oda aydınlatma, Araç aydınlatma, Sahne aydınlatmaları, mağaza aydınlatma, ofis aydınlatma vb yerlerde kullanılmaktadır.

 

Önceki konu : Led nedir?

Yorumlar (0)

Henüz kimse yorum eklememiş.

Yorum Yap

  • Ad-Soyad:
  • E-Posta:
  • Yorumunuz: