Ledpasaji.com Blog

Gelişen teknolojilere dayanarak led sistemleri bir çok sektörde yer almaktadır. Şuan bile itibariyle sayılamıyacak kadar olan bir çok sektörde led teknolojileri aydınlatma ve ikaz cihazları olarak kullanılıyor. Cep telefonları, led ampuller, araba farları, kumandalar, giyim, yiyecek vb. tüm alanlarda görmek mümkündür. Ve bu gelişen teknolojileri bizlerin size en iyi şekilde tanıtmak adına yardımcı olacağız.

Sponsor Bağlantılar

Öne Çıkanlar

Etiketler

0 Yorum 0 Görüntülenme 2015-11-05

Müzik çalarlı led ampul

 

Dün tanışma fırsatımız olduğumuz Müzikli led ampul hakkında bilgiler paylaşacağız.

 

Aslında bu teknoloji yeni olmasına rahmen daha öncelerden bir çok teknolojide yer alan bluetooth teknolojisi ve Wireless teknolojisi olmak üzere yayılma başlamıştır. Dekor amaçlı kullanılan müzik çalarlı led ampul ürünleri 110v - 220v değerlerinde çalışmaktadır. Ortalama olarak watt gücü 3w - 5w olarak satışa çinde satışa çıkmıştır. İçinde bulundurduğu subwoofer ile çok iyi derece ses vermektedir. Kontrol olarak cep telefonunuza yükleyeceğiniz ücretsiz uygulama ile renk değişimi dimleme yapılabilmesi. RGB ampul olmasıyla birlikte renk değişebilme özelliği. Uygulamada ise istediğiniz tonajı yakalamak adına kameranızı kullanarak renk seçebilmektesiniz. Şuan piyasa fiyatı 200 TL - 300 TL arası değişen bu teknoloji aslında ucuzlaması beklenmek adına ülkemize getirilmesi geçikecek gibi. Getiren ithalatcıyla yapmış olduğumuz bilgiye istinaden Türkiye satışının 60 TL - 150 TL arası olabileceğini kaliteye göre değişeceğini iletmektedir.

 

Bu teknoloji ürünü tüm mağazalarda, resturantlarda, cafelerde kablo trafiğini azaltacağı gibi aynı zamanda hem lamba hemde hopörler olarak kullanacağınızdan bir taşla iki kuş vurmaktasınız. Ses kaltise iyi olmasına rağmen ışık gücü tahmini 260 Lm hopörler olduğu için yanlarda gölgelenmesi yapmaktadır. Ama abartılacak düzeyde olmayıp başta da bahsettiğimiz üzere dekor amaçlı harika bir üründür. RGB Led ampul fiyatları göze alınarak konuşursak ithalatcı firmanın düşündüğü fiyat çok uygun olacaktır.

Yorumlar (0)

Henüz kimse yorum eklememiş.

Yorum Yap

  • Ad-Soyad:
  • E-Posta:
  • Yorumunuz: