Gizlilik ve Kullanım Şartları

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için her şeyden daha önemlidir. www.ledpasaji.com dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler(Teslimat/Fatura adresleri, Tel Numaraları vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. 

    www.ledpasaji.com 'da oluşturduğunuz siparişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem göstermekteyiz. Sitemizde kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanılır ve sürekli olarak teknolojik değişim ve gelişimler çerçevesinde güncellenmektedir.

    Sitemizde kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada ve sipariş ve ödeme işlemleri sayfalarının tümü SSL* (Secure Socket Layer)güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Bu sayfalarda yaptığınız işlemler sırasında kullandığınız tarayıcı (browse) kilitli anahtar seklinde size göstererek doğruluğunu onaylamaktadır. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez. Ayrıca alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgilerinin hiçbir parçası sistemimizde saklanmamaktadır, ve kredi kartınızı tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından erişilememektedir. Güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz; ilgili bankanın ödeme onaylama sistemine yönlendirilir ve bankanızdan gelen mesaja göre siparişiniz işleme alınır.

 

    www.ledpasaji.com sitemizde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabileceğiniz gibi, bankanız tarafından oluşturabileceğiniz Sanal Kart** ile alışveriş yapabilirsiniz.

    Sitemizden yapılan alışverişlerde kredi kart sahiplerinin güvenliği ilk planda tutulmaktadır. www.ledpasaji.com verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adres bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren Kredi Kartları Sahtekarlığı (Fraud) birimi ile güvenliğinizi kontrol altında tutmaktadır.


*SSL (Secure Socket Layer) nedir ?

    SSL GÜVENLİĞİ (Secure Socket Layer), SSL network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. 1996 yılında 3.0 versiyonunun çıkarılmasıyla hemen bütün Internet tarayıcılarının (Microsoft Explorer, Netscape Navigator vb) desteklediği bir standart haline gelerek geniş uygulama alanları bulmuştur. SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. İşlemler sürecinde, güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için iki şeye dikkat etmeniz gerekmektedir: Bunlardan biri, browserınızın altında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Buna ek olarak içinde bulunduğunuz sayfanın adresinin başındaki http://, https:// olarak değişir. Bunlar, güvenli bir alanda olduğunuzun göstergesidir.

    www.ledpasaji.com dan yaptığınız alışverişlerde kişisel bilgileriniz, kredi kartı numaranız ve sizin için önemli ve gizli kalması gereken diğer bilgiler, tüm dünyada güvenle kullanılan 128 bit SSL (Secure Socket Layer) şifreleme teknolojisi ile korunmaktadır.

    Netscape Navigator, Microsoft Internet Explorer, Mozilla, Opera gibi modern web tarayıcılar SSL Protokolü' nü desteklemektedir.

 


I.GİZLİLİK

    Elektronik posta adresiniz, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

    www.ledpasaji.com 'a verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, onayınız dışında, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

    Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, www.ledpasaji.com dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka Kullanıcı 'nın , sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

II.GİZLİLİK İLKELERİ

A. Site, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb) sizlerden talep etmektedir. Site bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece Site bünyesinde kullanılmaktadır.
B. Site, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
C. Site, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Site müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Site iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
D. Site üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece beli periyotlarla bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgileri, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına uyarlamak için kullanmaktayız. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır.
E. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
F. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

banner
Genç Odası
banner
Bahçe Mobilyaları
banner
Oturma Odası
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır